• Umělá lezecká stěna Vsetín Jasenická 1544. Výška 6m, šířka 22m, velký převis 9m.

Výsledky Vsetínského poháru 2011

7. března 2011 v 8:38 | Igor
Konečné výsledky závodů a něco čísel: celkem 42 závodníků z 5-ti měst z okruhu 36-ti kilometrů.




do 10 let
DívkyJménoOddílKluciJménoOddíl
1.Slezáková LenkaRožnov pod R.1.Slezák OndraRožnov pod R.
2.Štůsková VandaRožnov pod R.2.Vaculík AndrejVsetín LUH
3.Matějčková ŠárkaVsetín LUH3.Facek TomášRožnov pod R.
11-14 let
DívkyJménoOddílKluciJménoOddíl
1.Hejdušková AničkaVsetín LUH1.Kalina DominikRožnov pod R.
2.Horáková ZuzanaVsetín LUH2.Dobiáš FilipHO Příbor
3.Michoňková LucieZŠ Šafaříkova3.Kowalczyk OndraHO Příbor
15-18 let
DívkyJménoOddílKluci

Oddíl
1.Morbitzerová MíšaHO Lipník1.Janovský AdamHO Vsetín
2.Jarnotová PetraHO Příbor2.Kučera VítězslavHO Vsetín
3.Hanzelková TerezaRožnov pod R.3.Kresta Filip:)HO Příbor


Celkovým vítězným oddílem za nejvyšší bodové skóre získala dvojice Adam Janovský a Víťa Kučera pro 155.HO Vsetín.

Výsledné pořadí finálové skupiny:


Pořadí:Jméno:Oddíl:Věk:Finále:
1.Janovský AdamHO Vsetín17Top
2.Kučera VítězslavHO Vsetín16Top
3.Kalina DominikRožnov pod R.136
4.Kresta Filip:)HO Příbor165
5.Filip DanRožnov pod R.174,5
6.-7.Tihelka KubaHO Lipník154
6.-7.Morbitzerová MíšaHO Lipník174
8.-10.Hejdušková AničkaVsetín LUH142
8.-10.Tesař MartinVsetín LUH172
8.-10.Dobiáš FilipHO Příbor142


Celkové výsledky dle dosažených bodů:

PořadíJménoOddílVěkChytŽl.ChytŠed.
ChytMod.ChytOr.ChytFial.Celkem
11.Volf ŠtěpánZŠ Salvátor141616122415451050214149
12.Kowalczyk OndraHO Příbor141616122415451050214149
13.Jarnotová PetrHO Příbor161616122415451050214149
14.Hanzelková TerezaRožnov pod R.181616122415451050214149
15.Slezáková LenkaRožnov pod R.10161612241545945214144
16.Novosavodá NikolaVsetín LUH151616122415458402,517,5142,5
17.Valach AdamHO Vsetín161616122411,534,57,537,5214126
18.Slovák DavidHO Lipník15161612241545525214124
19.Horáková ZuzanaVsetín LUH12161612241545525214124
20.Dobiáš OndřejRožnov pod R.1316161224154563017122
21.Vrána ŠimonZŠ Salvátor111616122415455251,510,5120,5
22.Pisklák LukášZŠ Šafaříkova1416161224113373517115
23.Žilinský MartinZŠ Salvátor121616122415452,512,5214111,5
24.Štůsková VandaRožnov pod R.101616122415452,512,5214111,5
25.Matějčková ŠárkaVsetín LUH101616122415452,512,5214111,5
26.Bártek MartinZŠ Salvátor11161612241545210214109
27.Slezák OndraRožnov pod R.7161612241545210214109
28.Orság LukášVsetín LUH111616122415452101,510,5105,5
29.Michoňková LucieZŠ Šafaříkova12161612247,522,55252,517,5105
30.Fusková JanaVsetín LUH1216161224269451,510,5101,5
31.Malcharová ZuzkaHO Příbor1116161224113321021497
32.Chvílová TerezkaHO Příbor716161224113321021497
33.Kubičíková ZuzkaVsetín LUH14161612247215251,510,596,5
34.Gargoschová TerinkaZŠ Šafaříkova12161612245155251787
35.Vaculík AndrejVsetín LUH91616122472121021485
36.Foltýnová AdélaVsetín LUH716163692721021473
37.Facek TomášRožnov pod R.8161612243921021473
38.Livora VojtaHO Lipník916164861821021466
39.Štveráková BarčaZŠ Šafaříkova12161648262,512,51,510,553
40.Vandrove Václav ml.HO Lipník101616362621021452
41.Ozselda MichalZŠ Šafaříkova1244485153151749
42.Boráková MarťaZŠ Šafaříkova11161636132101,510,545,5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama